Сливен

Заловиха в Нова Загора шофьор да управлява без право на това

....................................

Служители на РУ-Нова Загора са установили водач, който управлява МПС в период на лишаване. На 17 август, в 02:30 часа , на ул.“Цар Освободител“, е извършена проверка на 42-годишния А.А. от град Нова Загора. Той е управлявал лек автомобил „Фолксваген“. При проверката се установява, че свидетелството за управление на А.А. е отнето по административен ред. По случая е започнато бързо производство.