Сливен

Правителството прехвърли държавен имот на Община Сливен за изграждане на парк

277003218_259159626431610_6371059838349667389_n.jpg

С решение на правителството Община Сливен получава собствеността върху имот - частна държавна собственост на ул. „Старо ямболско шосе“ в гр. Сливен. Той представлява терен със сгради в него и ще бъде използван за изграждане на парк с детски и спортни площадки, зона за кучета, места за отдих на открито и паркинг. Това съобщават от правителствената информационна служба.

Общината ще трябва да прехвърли имота на държавата, ако не реализира предвиденото до пет години от придобиването му.