Криминалисти работят по две кражби от търговски обекти в град Нова Загора и село Баня
Криминалисти работят по две кражби от търговски обекти в град Нова Загора и село Баня. На 4 януари е заявена кражба от павилион в района на общински пазар в град Нова Загора . Взломена е входната врата, открадната е сумата от 80 лева.
На 5 януари от хранителен магазин в центъра на село Баня са откраднати цигари, пакети тютюн, алкохол и монети в размер на 10 лева. Общата щета от извършената кражба в процес на установяване.
В РУ-Нова Загора са образувани досъдебни производства.
